ارزان ترین ردیاب خودرو برای خرید کدام است؟ بررسی کامل ردیاب ها
ارزان ترین ردیاب خودرو برای خرید کدام است؟ بررسی کامل ردیاب ها
21
مهر

ارزان ترین ردیاب خودرو برای خرید کدام است؟ بررسی کامل ردیاب ها

ارزان ترین ردیاب خودرو

ردیاب های ماشین GPS در سال های اخیر با افزایش چشمگیری مواجه بوده است. بسیاری تصور می کردند تنها مشاغل هستند که نیاز به ردیابی خودروها یا وسایل نقلیه دیگر دارند، اما بسیاری از مصرف کنندگان اکنون به مزایای استفاده از چنین سیستمی در خودرو شخصی خود پی برده اند.

هنگامی که یک ردیاب GPS در داخل یک وسیله نقلیه قرار می گیرد، دستگاه به طور مداوم داده های موقعیت یابی، زمان، سرعت و غیره را منتقل می کند. همه از طریق ماهواره به سیستم های کامپیوتری منتقل می شوند. بسته به میزان اطلاعاتی که می خواهید، این اطلاعات را می توان از هر 5 ثانیه یک بار تا 60 دقیقه در برخی موارد به روز کرد. ردیاب های خودرو در بازار دارای طیف وسیعی هستند که از قیمت های مختلفی برخوردار هستند. برخی گران هستند و برخی ارزان. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ارزان ترین ردیاب خودرو بپردازیم.

مزایای ارزان ترین ردیاب خودرو

ارزان ترین ردیاب خودرو دارای مزایایی است که عبارتند از:

تخفیف بیمه

صرفه جویی در هزینه و کاهش هزینه را می توان با تخفیف های ارائه شده از شرکت های بیمه تسهیل کرد. این شرکت ها برای شرکت هایی که از سیستم ردیابی خودرو در مدیریت ناوگان خود استفاده می کنند تخفیف هایی در نظر می گیرند. زیرا اطلاعات بیشتری در مورد ناوگان ارائه می دهد و ایمنی کارکنان و ناوگان را افزایش می دهد.

ایمنی رانندگان و کامیون ها

به لطف سیستم های ردیابی خودرو، می توان تصادفات رانندگی را کاهش داد. همچنین از هرگونه مشکل در راه، ترافیک و ساخت و ساز در جاده ها جلوگیری کرد. مدیریت ناوگان نیز از ویژگی پیشگیری از سرقت سود می برد.

خدمات بهتر برای مشتریان

تمام اطلاعات به دست آمده از سیستم ردیابی خودرو می تواند منجر به مدیریت بهتر کلیه فرایندهای تجاری شود. این شامل خدمات بهتری برای مشتریان است. زیرا امکان مشاهده مسیر، توقف ها، زمان بیکاری و زمان ورود احتمالی وجود دارد.

مدیریت کارکنان

سیستم ردیابی خودرو می تواند به دلیل اطلاعاتی در زمینه مدیریت سوخت و نظارت بر رفتار رانندگان، از مزایای مدیریت بهتر کارکنان برخوردار باشد. به لطف این ویژگی ها، امکان مشاهده کارکنان با عملکرد بهتر و بدتر وجود دارد. علاوه بر این همچنین می توان از تمام اطلاعات به دست آمده برای آموزش بهتر رانندگان استفاده کرد.

بهبود مدیریت

مدیریت به لطف سیستم های ردیابی خودرو آسان شده است. زمان صرفه جویی شده در مدیریت می تواند برای فرایندهایی که نیاز به توجه بیشتری دارند مورد استفاده قرار گیرد و بنابراین می تواند منجر به کسب و کار کارآمدتری شود.

پیشگیری از سرقت

از جمله ویژگی های بسیار متداول سیستم های ردیابی خودرو، جلوگیری از سرقت است. این ویژگی هشدارها و اعلان ها را در هر زمان که یک رفتار مشکوک رخ می دهد ارسال می کند و امکان واکنش سریع به این رفتار را می دهد. این ویژگی همچنین می تواند از هزینه های اضافی خرید وسیله نقلیه جدید جلوگیری کند.

بهبود مدیریت چرخه عمر

مدیریت خوب چرخه عمر برای مدیریت کارآمد ناوگان بسیار مهم است. با استفاده از ارزان ترین ردیاب خودرو، می توان مدیریت چرخه عمر را بهبود بخشید. با اطلاعاتی مانند اطلاعات فنی خودرو (موتور، لاستیک و موارد دیگر)، با رفتار راننده و اطلاعات مربوط به زمان بیکاری، زمان تعمیر و نگهداری و سرویس مورد نیاز.

بدانید ماشین شما کجا و چه زمانی است

ردیاب خودرو در زمان واقعی مکان خودرو را دقیقا مشخص می کند. ردیابی خودرو  فقط مربوط به سرقت نیست. قرض دادن خودرو به یکی از اعضای خانواده ممکن است کاری باشد که شما انجام می دهید و خیال شما راحت خواهد بود که همیشه می دانید در صورت خرابی یا اضطراری کجا هستند.

مزایای ردیاب در ماشین

دلایل انتخاب ارزان ترین ردیاب خودرو

برای انتخاب ارزان ترین ردیاب خودرو دلایل زیادی وجود دارد که برخی از دلایل را در زیر بیان می کنیم.

در صورت سرقت خودرو می توان خودروی خود را ردیابی کرد

هنگامی که یک وسیله نقلیه به سرقت می رود، ردیابی آن بسیار دشوار است. برای جلوگیری از گرفتار شدن، پلاک خودروها تغییر یا حذف می شود. با استفاده از ردیاب GPS می توانید محل دزدیده شدن خودروی خود را مشخص کنید.

بیشتر بخوانید : مزایای ردیاب خودرو

رانندگی اعضای خانواده را دنبال می کنید

اگر نوجوان شما در حال یادگیری رانندگی است یا والدین مسن شما می خواهند به استقلال خود ادامه دهند، ردیاب GPS در ماشین او می تواند راهی عالی برای نظارت بر ایمنی آنها باشد.

گم شدن و هزینه سوخت را به حداقل می رساند

GPS وسیله نقلیه همچنین می تواند از گم شدن، رانندگی در دایره و پایان یافتن در یک منطقه ناشناخته جلوگیری کند. هنگامی که از مقصد و مسیر رسیدن به آنجا اطمینان دارید، رانندگی از نقطه A تا نقطه B آسان تر است. نه تنها می تواند شما را از رانندگی در مناطقی که نمی شناسید و یا به طور بالقوه ناامن هستند جلوگیری کند. بلکه می توانید در میزان سوخت خودروی خود نیز صرفه جویی کنید. بنابراین، انتخاب ارزان ترین ردیاب خودرو می تواند جهت رسیدن به یک محله امن را در حالی که هزینه سوخت را به حداقل می رساند ارائه دهد.

ایمنی ردیاب های خودرو

هنگام رانندگی اعضای خانواده را ایمن نگه می دارید

ردیاب های GPS دارای دکمه های SOS هستند. این امر باعث فعال شدن خدمات اضطراری در صورت فعال شدن می شود. بنابراین مکان آنها می تواند به سرعت ردیابی شود.

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare