بهترین ردیاب ماهواره ای خودرو چیست؟ کدام ردیاب برای ما مناسب است؟

بهترین ردیاب ماهواره ای خودرو در ایران کدام است؟

ردیاب ماهواره ای نقش مهمی در هدایت حمل و نقل در سراسر جهان ایفا می کنند. این سیستم های ماهواره ای جزء شناخته شده ترین و منظم ترین سیستم مورد استفاده در جهان می باشند.

خودروهای امروزی به طور فزاینده ای به بهترین ردیاب ماهواره ای متکی هستند. خودروهای مدرن به طور فزاینده ای بر پیام های فضایی تکیه می کنند تا رانندگان را در جریان آخرین تحولات جاده ها قرار دهند.

جدیدترین فناوری ها  مانند سیستم های ماهواره ای، بر پیام هایی که از سیستم های ماهواره هایی که به دور زمین می چرخند به زمین ارسال می شود، تکیه می کند که در نهایت به اطلاع رانندگان نسبت به گذشته کمک می کند

. جدیدترین فناوری ها در خودروی متصل امروزی موجود است که به رانندگان دسترسی زیادی به اطلاعاتی می دهد که چند سال پیش غیرقابل تصور به نظر می رسید. در ادامه ما به شما عزیزان برخی از بهترین ردیاب ماهواره ای را توضیح خواهیم داد ، پس با ما همراه باشید.

بهترین سیستم های ردیاب ماهواره ای

ردیاب GPS Vyncs: برای ردیابی طولانی مدت بهترین است.

MOTOsafety GPS Tracker: برای رانندگان جدید بهترین است.

Bouncie: برای تعمیر و نگهداری خودرو مناسب است.

ردیاب GPS SpyTec STI GL300: بهترین ردیاب قابل حمل.

ردیاب Optimus 2.0 GPS Tracker: بهترین ردیاب قابل حمل.

ردیاب Family1st GPS Tracker : برای ردیاب ماهواره ای خودروها، وسایل نقلیه، کودکان.

ردیاب Matrack  : این ردیاب تقریبا همه چیز را به صورت محرمانه دنبال می کند.

بیشتر بخوانید : ردیاب خودرو چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین ردیاب ماهواره ای خودرو

لیست بهترین ردیاب ماهواره ای خودرو 

Vyncs

یکی از بهترین ردیاب ماهواره ای Vyncs است. این سیستم برای ردیابی طولانی مدت است . ردیاب ماهواره ای Vyncs ماشین شما را در رادار نگه می دارد.

ردیاب خودرو Vyncs تمام علائم ردیاب وسیله نقلیه خوب را نشان می دهد: هشدارهای رانندگی ناامن، محدوده جغرافیایی و ردیابی موقعیت مکانی در زمان واقعی ، به علاوه ، کمک رایگان در جاده و یک برنامه همراه که می تواند به شما کمک کند مسافت پیموده شده خود را ردیابی کنید که اگر برای سفرهای کاری زیاد سفر کنید بسیار عالی است. Vyncs همچنین مواردی مانند نگهداری و فرسودگی، شارژ باتری و یادداشت های فراخوانی را به شما یادآوری می کند.

امکانات ردیاب GPS Vyncs

شیوه های رانندگی ناامن، تشخیص موتور، عمر باتری، نیازهای تعمیر و نگهداری، اعلامیه های فراخوانی و میزان سوخت را ردیابی می کند. به علاوه، می تواند به شما در صرفه جویی در بیمه خودرو کمک کند.

Vyncs رانندگی شما را ارزیابی می کند تا به شما نمره شاخص عملکرد (TPI) را بدهد که می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه بیمه خودرو کمک کند.

Vyncs به جای معاملات ماهانه از برنامه های یک ساله استفاده می کند. اگر متعهد به ردیابی موقعیت مکانی وسیله نقلیه خود برای مدتی باشید ، این نوع قیمت گذاری می تواند در پول شما صرفه جویی کند.

ردیاب MOTOsafety 

ردیاب ماهواره ای MOTOsafety   برای رانندگان جدید بهترین است. این ردیاب دارای دستگاه ایمنی می باشد. این ردیاب دارای شتاب سریع معمولی می باشد مانند زمانی که در یک بزرگراه شلوغ ادغام می شوید  نیز می تواند بر شما حساب کند.

ردیاب Bouncie

 بهترین ردیاب ماهواره ای برای تعمیر و نگهداری خودرو است. این ردیاب دارای بهترین قسمت ها مانند سازگاری با دستیار هوشمند، سایر ردیاب های محبوب است.

Bouncie به پورت OBD خودرو شما متصل می شود و هشدارهای جغرافیایی استاندارد و هشدارهای زمان واقعی برای سرعت، ترمز سخت و شتاب را ارائه می دهد. همچنین به شما کمک می کند تا میزان گاز، تعمیر و نگهداری خودرو و کارهای معمول مربوط به خودرو، مانند بازرسی سالانه آلاینده ها را مشاهده کنید. این دستگاه همچنین مسافت پیموده شده شما را ردیابی می کند و داده ها را ذخیره می کند، که در صورت نیاز به ردیابی مسافت پیموده شده برای اهداف تجاری، یک ویژگی عالی است.

تنها نقطه ضعف این دستگاه ، رنگ سبز چشمک زن بود.

ردیاب ماهواره ای خودرو

ردیاب SpyTec STI GL300 GPS Tracker

این دستگاه یکی از بهترین ردیاب ماهواره ای قابل حمل می باشد. ردیاب GPS دو اینچی SpyTec STI GL300 به اندازه ای کوچک است که در جیب جا داده می شود یا به زیر خودروی شما متصل می شود. این دستگاه ردیابی از باتری استفاده می کند، بنابراین باید به صورت دوره ای آن را شارژ کنید. تولیدکنندگان آن می گویند دو هفته عمر باتری دارد، اما بیشتر شبیه هشت تا ده روز است.

بیشتر بخوانید : نصب دستگاه ردیاب خودرو

ردیاب ماهواره ای Optimus 2.0 GPS Tracker

Optimus 2.0 GPS Tracker پسر عموی نزدیک SpyTec است. هر دو دستگاه های کوچک ردیابی خودرو با باتری هستند ، اما Optimus کمی بزرگتر است. عمر باتری Optimus بهتر است. این ردیاب تجربه ردیابی سیال کمتری دارد.

ردیابی مکان بیشتر یک تجربه اتصال نقاط است تا یک نوبت به نوبه خود که از برنامه های دیگر مشاهده می کنید، اما بستگی به نوع برنامه ماهانه ای که خریداری می کنید، دارد. ارتقاء به روز رسانی هر پنج ثانیه می تواند آن را صاف کند. بر خلاف ردیاب ماهواره ای وب سایت SpyTec ، Optimus هم از یک وب سایت و هم از یک برنامه استفاده می کند.

ردیاب ماهواره ای Family1st GPS Tracker  

صدها هزار کاربر از این دستگاه برای ردیاب ماهواره ای خودروها، وسایل نقلیه، کودکان و حتی بزرگترها استفاده می کنند. این دستگاه با قیمتی بسیار مقرون به صرفه که پایین ترین قیمت در کل بازار است، و همچنین بسیاری از ویژگی های سفارشی را به شما ارائه می دهد.

ردیاب Matrack

یکی از بهترین ردیاب ماهواره ای ردیاب Matrack هستش. ردیاب Matrack  جمع و جور و عالی در زمان واقعی است که دارای قدرت باتری عالی است. این ردیاب تقریبا همه چیز را به صورت محرمانه دنبال می کند. در اینجا همه چیز شامل وسایل نقلیه، اشیاء ارزشمند، دارایی ها یا افراد با هر اندازه ای است که در هر مکانی قرار دارند. 

ردیاب ماهواره ای  GPS Matrack نظارت را با دقت انجام می دهد. این دستگاه با ارائه به روزرسانی های واقعی به شما، می تواند به هر جایی برسد و همه چیز را با احتیاط به شما اطلاع دهد. اگر از کالای پرهزینه محافظت می کنید یا به دنبال کالای تحویل هستید و نظارت می کنید، Matrack GPS می تواند به شما در دستیابی به عملکرد ردیابی در زمان واقعی مطمئن و دقیق کمک کند.

GPS Matrack با طول 2 اینچ بسیار فشرده است ، به همین دلیل می توان آن را به راحتی در هر کیف، کیف یا جیب جا داد. این دستگاه در زمینه ردیابی خودروها فوق العاده کار می کند. علاوه بر این، با بدنه مغناطیسی و ضد آب، می توانید ردیاب را در زیر ماشین خود قرار دهید تا از دید خارج شود.

نکات لازم قبل از خرید ردیاب ماهواره ای

دلایل شما برای تمایل به خرید بهترین ردیاب ماهواره ای خودرو هر چه باشد، مهم است که مطمئن شوید در محدوده حقوق قانونی خود قرار دارید. در بیشتر نقاط، تا زمانی که دستگاه را فقط بر روی وسایل نقلیه ای که مالک آن هستید قرار دهید، در امنیت هستید.

برای ایمن تر شدن وسیله نقلیه خود، دستگاه های دیگر مانند دوربین های عکاسی و دوربین های دید عقب (پشتیبان) را در نظر بگیرید. این دستگاه ها می توانند زاویه دید شما را بهبود بخشیده و رکورد ارزشمندی از زمان شما در جاده ها را ثبت کنند.

نقش ردیاب های ماهواری

با استفاده از جدیدترین و بهترین ردیاب ماهواره ای، وسایل نقلیه آینده قادر به دریافت جریان مداوم داده ها از ماهواره های در حال گردش به دور کره زمین یا از مراکز حمل و نقل خواهند بود. به عنوان مثال، ماهواره ها قادر خواهند بود شرایط آب و هوایی شدید مانند طوفان برف را خیلی زودتر از ماهواره ها تشخیص دهند.

 این اطلاعات را می توان به مرکز حمل و نقل محلی ارسال کرد و سپس می تواند به هر وسیله نقلیه در منطقه آسیب دیده اعلان ارسال کند. در صورت تصادف ، وسایل نقلیه درگیر همچنین می توانند یک اعلان خودکار به مرکز حمل و نقل محلی ارسال کنند.

استفاده از داده های ماهواره ای به کاهش ازدحام در جاده ها کمک می کند هنگامی که تصادفات رخ می دهد یا دوره های خاصی از تردد زیاد وجود دارد، ماهواره های مدار زمین می توانند این موارد را تشخیص داده و به مراکز حمل و نقل محلی اطلاع دهند. این مراکز سپس قادر خواهند بود با خودروهای اطراف تماس بگیرند و آنها را به مسیری کوتاهتر یا کارآمدتر هدایت کنند.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare