ردیابی خودرو با موبایل چگونه است؟ - چشم دوم
ردیابی خودرو با موبایل
18
آبان

ردیابی خودرو با موبایل

ردیابی خودرو با موبایل

روش ردیابی خودرو با موبایل چگونه است؟

موبایل بهترین راه را برای شما فراهم می کند تا اطلاعات زمان واقعی در مورد مکان و استفاده از وسایل نقلیه و تجهیزات خود را داشته باشید. شما بدین طریق از تلف شدن یا سرقت وسایل نقلیه و تجهیزات جلوگیری می کنید. شما می توانید اطلاعات موقعیت مکانی را که روی نقشه نشان داده شده است، استفاده از وسیله نقلیه (مانند مسیر تاریخی، آدرس توقف مکرر و موارد دیگر) را مشاهده کنید. شما هشدارهایی را برای رویدادهای مشخصی مانند خروج راننده از منطقه مشخص دریافت می کنید.

ردیاب ماشین

کاربرد ردیابی خودرو با موبایل

ردیابی خودرو با موبایل می تواند نیازهای اساسی کاربران مانند نظارت بر خودرو، زنگ هشدار خودکار و غیره را برآورده کند. علاوه بر این همچنین می تواند در دستگاه های مختلف نمایش داده شود. با استفاده از برنامه رایگان WhatsGPS تلفن همراه برای iPhone و Android ، هشدارهای شما با شما همراه است: به روز رسانی موقعیت مکانی را در تلفن یا رایانه خود دریافت کنید. علاوه بر این می توانید هشدارها را سفارشی کنید تا بدانید که ردیاب GPS شما در هر زمان کجاست.

ویژگی سیستم ردیابی خودرو با موبایل

دستگاه های ردیاب تلفن همراه از ماهواره های GPS برای ردیابی و ثبت مکان دستگاه ها استفاده می کنند. اندازه آنها متفاوت است. برخی از آنها به عنوان آویز کوچک یا مچ بند طراحی شده اند و می توانند با باتری کار کنند یا به باتری ماشین متصل شوند. امروزه هرکسی می تواند به راحتی آنها را به صورت آنلاین و در فروشگاه ها خریداری کند. دستگاه ها را می توان پوشانده یا به خودرو یا وسایل دیگر وصل کرد و اطلاعات مکانی که جمع آوری می کنند را می توان از دور در رایانه خریدار کنترل کرد.

در حال حاضر بازار سیستم ردیابی خودرو با موبایل در حال رشد است. برخی از والدین از این دستگاه برای مراقبت از نوجوانان استفاده می کنند. مراقبین می توانند هنگام مراقبت از اعضای خانواده یا افراد مبتلا به زوال عقل اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند و کارفرمایان می توانند نیروی کار خود را کارآمدتر و م موثرتر مدیریت کنند.

با این حال دستگاههای ردیابی تلفن همراه نیز به شیوه های مخفیانه مورد استفاده قرار می گیرند که می تواند به عنوان تجاوز به حریم خصوصی تلقی شود و جنایتکاران متوجه می شوند که می توانند جنایت علیه افراد یا اموال را بسیار آسان تر کنند.

برنامه موبایل ردیابی

برنامه موبایل ردیابی، دستگاه شما را به دستگاه ردیابی GPS تبدیل می کند. با نصب این برنامه بر روی دستگاه هایی که می خواهید آنها را ردیابی کنید، می توانید خودروی خود را در موبایل نظارت کنید.  شروع سیستم ردیابی خودور با موبایل شامل موارد زیر می باشد.

ثبت نام حساب.

برنامه ای را که می خواهید پیگیری کنید بارگیری و اجرا کنید.

برای نظارت بر مکان خودروی مورد نظر به صفحه نقشه وارد شوید.

استفاده تجاری از استفاده شخصی

نظارت بر مکان

برای نظارت بر مکان نیازی به برنامه تلفن همراه ندارید. کافی است در مرورگر وب خود وارد این وب سایت شوید. سابقه 3 روزه برای خدمات اولیه حفظ می شود. سابقه طولانی از 14 روز تا 3 سال در دسترس است.

دستگاه های متعدد

می توانید تعداد نامحدودی از دستگاه ها را در حساب خود ردیابی کنید. برای ردیابی مشاغل، باید از حساب یکسان برای همه دستگاه های خود استفاده کنید.

همچنین بخوانید : ردیاب خودرو

مزایای ردیاب خودور

مزایای ردیابی خودرو با موبایل

معمولاً از ویژگی های صفحه نمایش استفاده می شود ، می توانید با تماشای ویدیویی که ارائه می دهیم مراحل خاص را درک کنید.

ردیابی خودرو

سیستم ردیابی خودرو با موبایل می تواند موقعیت وسایل نقلیه و سایر اشیاء را در زمان واقعی نظارت و ردیابی می کند. زمانی که وارد سیستم می شوید روی تجهیزات وسیله نقلیه ای که می خواهید ردیابی کنید کلیک کنید. مهم نیست که کجا هستید. شما همیشه می توانید موقعیت جغرافیایی و ایمنی خودرو را حفظ کنید.

می توانید مرز حصار را در یک منطقه سفارشی تنظیم کنید و هنگام ورود یا خروج یک شی از حصار مشخص شده، به طور خودکار زنگ هشدار را ارسال کنید.

تنظیم پارامترهای روغن

می توانید پارامتر حساسیت سوخت را روی سیستم تنظیم کرده و زنگ هشدار مقدار سوخت را تنظیم کنید. هنگامی که سوخت خودرو در حال اتمام است، می توان به موقع به کاربر اطلاع داد تا از اتلاف ناگهانی سوخت در حین رانندگی جلوگیری کرده و سفر را به تأخیر بیندازد.

تنظیم اطلاعات خودرو

می توانید پارامتر حساسیت سوخت را روی موبایل تنظیم کرده و زنگ هشدار مقدار سوخت را تنظیم کنید. هنگامی که سوخت خودرو در حال اتمام است، می توان به موقع به کاربر اطلاع داد تا از اتلاف ناگهانی سوخت در حین رانندگی جلوگیری کرده و سفر را به تأخیر انداخت.

بازپخش تاریخی

سیستم ردیابی خودرو با موبایل، مسیر خودرو را ظرف 6 ماه ثبت می کند. در صورت نیاز می توانید مسیر را بر اساس تاریخ و سرعت پخش پخش کنید.

هزینه تمدید

همچنین می توانید دستگاه های خود را مستقیما در سیستم ردیابی تمدید کنید. همچنین عملیات دسته ای برای تمدید چندین دستگاه وجود دارد که برای کار راحت است و به کاربران امکان می دهد سریع شارژ شوند تا از خاموش شدن دستگاه به دلیل معوقات جلوگیری شود.

شخصی

به کاربران کمک می کند تا موقعیت وسایل نقلیه خود را در هر زمان و هر مکان بفهمند. به منظور جلوگیری از سرقت و سایر شرایط برای محافظت از امنیت اموال خود می توان از سیستم ردیابی خودرو با موبایل استفاده کرد.

کنترل ماشین با ردیاب

کمک به قانون

دستگاه های ردیابی نیز بررسی و پیشگیری از جنایات را برای مجریان قانون تسهیل کرده اند. استفاده از سیستم ردیابی خودور با موبایل بسیاری از مسائل مربوط به حریم خصوصی، اخلاقی و قانونی را ایجاد می کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare