ردیاب حیوانات خانگی امری ضروری است - ردیاب حیوانات اصل - چشم دوم
ردیاب حیوانات خانگی امری ضروری است
17
خرداد

ردیاب حیوانات خانگی امری ضروری است

ردیاب حیوانات خانگی یک قطعه الکترونیکی و یکی از انواع ردیاب های ماهواره ای است که جهت ردیابی حیوانات اهلی و خانگی استفاده می شود. آیا شما هم نگران فرار و یا سرقت سگ خود در هنگام گردش در پارک هستید؟ برای حفظ امنیت و شاد بودن حیوان خانگی تان تهیه این ردیاب بسیار کارآمد است.

عملکرد ردیاب سگ و گربه چگونه است؟

ردیاب حیوانات خانگی قطعه کوچکی است که به معمولا به قلاده حیوان خانگی نصب می شود. موقعیت مکانی حیوان خانگی رادر هر لحظه به موبایل صاحب حیوان خانگی می فرستد. صاحب حیوان می تواند موقعیت حیوان را برروی نقشه به طور کامل از طریق موبایل خود ببیند.

بهترین ردیاب حیوانات خانگی چه قابلیت هایی دارد؟

از همه مهم تر این است که حیوان خانگی مان با نصب ردیاب حیوانات اذیت نشود و راحت باشد. ردیاب حیوانات معمولا قطعات کوچکی هستند اما شما به ابعاد و وزن و حجم آن با توجه به حیوان خانگی تان حتما دقت کنید.

با توجه به این که حیوانات خانگی ممکن است در آب برای شنا و یا بازی بروند بهتر است دستگاه ردیابی به آن ها متصل باشد که در برابر آب مقاوم باشند. خوردگی و زنگ زدن درون آن ها اتفاق نیفتد.

قابلیت شنیدن صدای محیط اطراف را داشته باشد. با تماس گرفتن به سیمکارتی که درون دستگاه گذاشته اید می توانید صدای محیط اطراف حیوان خانگی خود را بشنوید. این کار دو مزیت دارد. اول اینکه صدای حیوان خانگی تان را می شنوید و از حالش با خبر می شوید. دوم اینکه از محیطی که حیوانتان در آن جا حضور دارد اطلاعاتی را کسب می کنید.

ردیابی را تهیه کنید که بتوانید محدوده جغرافیایی امن برای آن تعیین کنید. محدوده امن می تواند منزل شما، پارکی که حیوان خانگی را برای گردش به آنجا بردید، دامپزشکی و یا هرجای دیگر باشد. آن چیزی که به شما کمک می کند این است که حیوان خانگی تان به محدوده امن برود یا از آن خارج شود به شما پیامک هشدار می فرستد. این امر بسیار مهم و کاربردی است.

ردیاب حیوانات خانگی باید به گونه ای نصب شود که زیبایی حیوان خانگی رابر هم نزند.

مدت زمان نگهداری شارژ بسیار مهم است که باید در هنگام خرید این دستگاه به آن توجه کنید.

توجه:

در آخر این شما هستید که با توجه به نیازتان و کاربردی که این ردیاب برای شما دارد، با در نظر گرفتن بودجه تان ردیابی مناسب حیوان خانگی تان انتخاب می کنید. از مشاوران کمک بگیرید و دقت کنید تا انتخاب درستی داشته باشید.

ردیاب پرندگان

ردیاب پرندگان برای کسانی که در منزل خود پرنده دست آموز و یا حتی گران قیمت دارند و کسانی که حرفه آن ها پرورش و نگهداری پرندگان دست آموز و گران قیمت است کاربرد دارد. نحوه استفاده از ردیاب حیوانات خانگی هم مانند دیگر ردیاب ها بسیار آسان است. این نوع ردیاب روی کوله پشتی که برروی پرندگان قرار می گیرد تعبیه می شود. این کوله پشتی بسیار کوچک است. از آن جایی که حجم و وزن ردیاب پرندگان نیز کوچ است پرنده مورد نظر اذیت نمی شود و به راحتی می تواند پرواز کند.

دستگاه ردیاب پرندگان مورد توجه محققان نیز قرار گرفته است. آن ها باید این وسیله محل دقیق پرندگان در هنگام کوچ از سردسیر به گرمسیر را تشخیص می دهند. از آن جایی که پرندگان کمیاب ممکن است توسط شکارچیان شکار شوند با این وسیله کاربردی از شکار آن ها جلوگیری می شود. در حالی که پرنده مورد نظر در قفس نیس و آزاد است و در محدوده امن جغرافیایی تعیین شده توسط فرد مورد نظر حرکت می کند.

ردیاب حیوانات برای گله گوسفندان و حیوانات مزرعه

برای گله حیوانات نه مقرون به صرفه و نه نیاز است که به تمامی آن ها ردیاب وصل شود. در گله گوسفندان قوچ هایی وجود دارد که دیگر گوسفندان دنبال آن حرکت می کنند. تهیه ردیاب برای قوچ ها کافیست. توجه کنید که گاهی یک نوع خاص از گوسفند که گران قیمت است  یا به هر دلیلی از گله خارج می شود، ردیاب فقط برای آن ضروری است.

افرادی هستند که چوپان برای گله خود می گیرند برای اطلاع از چرای حیوانات به صورت همه روزه و محل چرا می توان از ردیاب حیوانات برای یک گوسفند و یا سگ گله از آن مطلع شد.

با خرید یک عدد ردیاب حیوانات خانگی کوچک و سبک دیگر نگران امنیت حیوان خود نباشید. موقعیت مکانی و جغرافیایی آن را در هرکجای ایران تشخیص دهید.

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare