معرفی ردیاب خودرو ویگو + خرید آن با 35% تخفیف ویژه - چشم دوم
ردیاب خودرو ویگو
25
آبان

ردیاب خودرو ویگو چیست؟

سیستم های ردیابی ویگو به شما امکان می دهد خودروها را به صورت یکی از اساسی ترین عملکردها در زمان واقعی ردیابی کنید. سایر عملکردها شامل تجزیه و تحلیل رفتار راننده، یادآوری تعمیر و نگهداری خودرو و سابقه سفر، همراه با تسهیل مدیریت و اعزام سوخت است. این سیستم اعلان ها و هشدارها را برای جلوگیری از سرقت ارسال می کند و همچنین گزارش هایی با تجزیه و تحلیل دقیق ارائه می دهد. بسته به راه حل مدیریت ناوگان، چندین عملکرد دیگر نیز ممکن است.

ردیاب خودرو مدل ویگو

مزایای استفاده از ردیاب خودرو ویگو

تعمیر و نگهداری خودرو

داشتن ردیاب خودرو ویگو، هر زمان که خودرو نیاز به تعمیر و نگهداری داشته باشد به شما هشدار می دهد. این امر به روز بودن تمام نیازهای سرویس خودرو را تضمین می کند و هزینه ها و تعمیرات پیش بینی نشده را به حداقل می رساند.

پیگیری کارکنان

ردیاب خودرو ویگو نه تنها خودرو بلکه راننده را نیز تحت نظر دارد. این سیستم یک نقشه زنده ارائه می دهد که تقریباً فورا به روز می شود.

با استفاده از نرم افزار ردیابی مدرن، همچنین می توانید هشدارهایی را برای هر بار که کارمند یا راننده شما مرتکب رفتارهای ناسازگار مانند ترمز ناگهانی، سرعت غیرمجاز، انحراف و غیره می شود دریافت کنید.

با چنین داده های دقیق، می توانید به راحتی هر راننده و میزان دقیق آن را کنترل کنید. آنها از قوانین شرکت و قوانین راه پیروی می کنند.

کاهش زمان توقف

ردیاب خودرو ویگو به شما در یافتن مسیرهای کارآمد کمک می کند که با کاهش زمان خرابی، بهره وری را افزایش می دهد.

با شرکت های تحویل اطمینان حاصل می شود که همه تحویل ها به موقع انجام می شود و هزینه سوخت را کاهش می دهد. از این رو شهرت شما نیز همراه با هزینه های سربار بهبود می یابد.

بهبود ایمنی

اگر مکان خودروی شرکت خود را در زمان واقعی می دانید، می توانید بررسی کنید که آیا در یک نقطه امن است یا خیر. برخی از سیستم های ردیابی GPS دارای دکمه SOS هستند که در صورت گیرکردن در جایی و نیاز به کمک توسط راننده قابل فشار است.

دکمه ردیاب خودرو ویگو بلافاصله هشدار را به مدیر ناوگان ارسال می کند که می تواند در اسرع وقت کمک ارسال کند.

اگر مدیر محل زمان واقعی خودرو را بداند، همچنین می داند که چه خودرویی را به اورژانس بفرستد.

بیشتر بخوانید : مزایای ردیاب خودرو

پیگیری دارایی

هنگامی که به موقعیت مکانی هر وسیله نقلیه دسترسی دارید، می توانید به راحتی تمام دارایی های خود را به وسیله ردیاب خودرو ویگو ردیابی کنید. در صورت گم شدن یا سرقت، می توان آنها را بلافاصله بازیابی کرد.

علاوه بر این، جنبه هایی مانند دمای خودرو، روغن موتور، سطح سوخت و غیره را نیز می توان با برخی از سیستم ها کنترل کرد.

مزیت های ردیاب

هشدارهای فوری

یکی از ویژگی های ردیاب خودرو ویگو است که با استفاده از آن می توانید ناحیه ای را تنظیم کنید که از نظر شما برای کارکنان ایمن است یا حتی به عنوان یک منطقه تجاری ایجاد شود. به محض خروج وسیله نقلیه از منطقه از پیش تعیین شده، هشدار دریافت خواهید کرد و از سرگردان شدن رانندگان به مکانهای غیر کاری یا ورود به مناطق ناامن جلوگیری می کند.

به طور مشابه، با استفاده از دکمه SOS فوق، در مواقع اضطراری هشدارهای فوری دریافت خواهید کرد.

زمان صرف شده در جاده را کاهش می دهد

ردیاب خودرو ویگو همچنین به دلیل نظارت مداوم در زمان واقعی، از کارکرد غیر ضروری موتور توسط کارکنان جلوگیری می کند.

در کنار آن، مدیر ناوگان می تواند به دنبال مسیرهای بهتر از نظر تردد کمتر یا مسیری بدون تاخیر باشد از کار در جاده ها یا موارد دیگر این امر زمان بیکاری کمتر در جاده ها، افزایش تعداد سفرها در روز و افزایش بهره وری با کاهش مصرف سوخت را تضمین می کند.

کاغذبازی کمتر

در حالی که همه چیز دیجیتالی می شود کاغذبازی کمتری برای شما وجود دارد. زیرا فقط به یک برنامه واحد برای تمام نیازهای داده مربوط به ناوگان خود نیاز دارید.

از طریق ردیاب خودرو ویگو مکان را می توان به راحتی از طریق برنامه یا وب سایت بدون نیاز به ضبط دستی، بررسی کرد. این از خطاهایی که هنگام انجام کارها به صورت دستی رخ می دهد جلوگیری می کند.

ردیاب های ماشین

تفاوت بین ردیابی غیرفعال و فعال چیست؟

سیستم های ردیاب خودرو ویگو را می توان به دو دسته طبقه بندی کرد. یعنی فعال و منفعل سیستم های فعال اطلاعات را در زمان واقعی جمع آوری و ارسال می کنند در حالی که سیستم های غیرفعال همه داده ها را جمع آوری و ذخیره می کنند، که بعدا برای بازیابی در دسترس قرار می گیرد.

با این وجود، برخی از سیستم های ردیابی ممکن است دارای ردیابی فعال و غیرفعال باشند. اگر به دنبال ردیاب اتومبیل حرفه ای هستید، تهیه و نصب دستگاه برای شما هزینه بالایی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید : آموزش نصب ردیاب خودرو

وقتی سیگنال تلفن همراه در دسترس نباشد، اطلاعات در دستگاه ذخیره می شود و در صورت امکان ارسال می شود. سیستم های ردیابی غیرفعال در حالی که برای برخی از شرکت ها کاملا کافی است، گزینه کمتری است.

مدیریت ناوگان وظیفه ای با مسئولیت عظیم بسیار فراتر از نگهبانی از ناوگان خودروها یا کامیون ها است. شما باید سرعت وسیله نقلیه، زمان و مکان توقف و مدت زمان طولانی و موارد دیگر را بدانید.

سیستم های ردیاب خودرو ویگو قادر به انجام وظایف محوله به مدیران ناوگان هستند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare