ردیاب خودرو - خرید انواع ردیاب خودرو با 35% تخفیف ویژه - چشم دوم

ردیاب خودرو چیست؟

ردیاب خودرو با کیفیت دستگاه کوچک و کم حجمی است که در خودرو نصب می شود. این وسیله مکان جغرافیایی مورد نظر و مسیر طی شده توسط خودرو و توقف خودرو را به کاربر نشان می دهد. به دودسته آفلاین و آنلاین تقسیم می شود. بعضی از ردیاب های خودرو شارژی هستند و برخی دیگر به برق خودرو وصل می شوند. دسته آفلاین نیاز به اینترنت همراه ندارد و اطلاعات را به صورت آفلاین به گوشی همراه شما پیامک می کند. ردیاب خودرو

کاربردهای ردیاب خودرو

از مهم ترین کاربرد های ردیاب خودرو با کیفیت این است کهمی توانید ماشین به سرقت رفته تان را ردیابی و پیدا کنید. اگر به خیابان می روید و ماشین خود را در جایی پارک کرده اید مدام باید به محل پارک خودرو سربزنید. با این دستگاه دیگر نیازی به این کار نخواهد بود.  در واقع با ردیاب به مطمین هستید که خودرو شما در محل پارک شده در پارکینگ و یا هر محل دیگر وجود دارد.  ردیابی کردن کسانی که داخل ماشین هستند. ردیاب برای شرکت ها برای کنترل کارمندان و خودروها امری ضروری است. استفاده از ردیاب ماشین برای شرکت ها بسیار مفید است و کارآیی کارمندان و خودروها را بهینه می کند.

ردیاب خودرو را روی چه خودروهایی می توان نصب کرد؟

همان طور که گفته شد ردیاب خودرو در دو نوع شارژی و غیر شارژی وجود دارد. نوع شارژی آن به برق خودرو وصل نمی شود. این مدل قابل استفاده در دوچرخه و موتور سیکلت نیز می باشد. اما نوع غیر شارژی به برق خودرو متصل می شود.  ردیاب ها به تمام وسیله نقلیه سبک و سنگین حتی کامیون و اتوبوس ها وصل می شوند.

ردیاب خودرو را در چه محلی از خودرو می توان نصب کرد؟

خوشبختانه محل دقیق نصب آن مشخص نیست. همین موضوع کار سارقان را بسیار سخت کرده است. ردیاب خودرو را در هر جایی می توانید نصب کنید. برای نصب این وسیله مکان های غیر قابل دسترس و مخفی را انتخاب کنید.

ردیاب هایی که در خودرو نصب می شوند چه ویژگی هایی دارند؟

GPS  خودرو یک دستگاه پیشرفته است که با قابلیت ها و ویژگی های  منحصر به فرد خود توانسته مورد توجه و استقبال خیلی از افراد قرار بگیرد . دستگاه جی پی اس مزیت ها و ویژّگی های زیادی دارد که شما خیلی راحت می توانید در صورت هر گونه اتفاق احتمالی بد برای خودروتان ، از وضعیت فعلی آن با خبر شوید. شمایی که در خواندن این مقاله هستید ، شاید در خودرو خود از ویژگی های دستگاه ردیاب خودرو استفاده کنید. به هر حال قصد داریم شما را با مزایا و معایب ردیاب ماشین آشنا کنیم: >با کمک ردیاب خودرو می توانید مسیر های طی شده را مشاهده کنید. >این دستگاه کوچک می تواند محدوده های مشخصی را برای خودرو تعیین کند که اگر خودرو از این محدوده ها خارج شود ، برای دستگاه غیر مجاز است و شروع به هشدار دادن می کند. >موقعیت دقیق خودرو را به صورت مشخص می کند و اطلاعات را به صورت کامل به شما می دهد. > از دیگر ویژگی های ردیاب خودرو می توان به تعیین سرعت خودرو اشاره کرد و همچنین برای آن سرعت غیر مجاز تعریف کرد. > از دیگر قابلیت های خودرو که می توان به آن اشاره کرد ، کلید هشدار SOS  لست که تنها با فشردن آن در لحظات حساس مثل وقوع حادثه یا خملات سارقین و.. می توان از دیگر دوستان و آشنایان کمک گرفت. سیستم ردیابی چیست

مزایای استفاده از ردیاب

همانطور که گفته شد ، در حالت کلی دستگاه از سرقت و دزدی جلوگیری می کند و همچنین می توان از راه دور آن را خاموش کرد. از دیگر مزیت های آن می توان به کنترل و ردیابی خودرو هنگامی که فرزندانمان یا پرسنل اداره یا شرکت از آن استفاده می کنند ، پرداخت. ردیاب خودرو در داخل ماشین های پستی و ارسال کالا و مرسوله بسیار ضروری و لازم است چرا که به راحتی می توان فرایند ارسال را مدیریت کرد و این کار خیال کارفرما را راحت می کند. تامین امنیت همیشه از گوشه و کنار دنیا خبر می رسد که آمار سرقت و دزدی بسیار بالا رفته و روز به روز در حال افزایش است مثلا مسئله سرقت خودور ها یا لوازم جانبی آنها و صدمه زدن به آنها. وجود دستگاهی پیشرفته مثل ردیاب خودرو ، توانسته آمار را تا حدی کاهش دهند.  حتما دیده اید که بسیاری از افراد ، نگران دزدیده شدن ماشین شان را دارند و این موضوع برای آنها به یک دیغدغه تبدیل شده است اما خب این نگرانی برای سال های گذشته قابل قبول بود نه الان. ویژگی های فوق العاده ردیاب ماشین ، کار را برای مالکان خودرو خیلی آسان کرده است. کمک گرفتن در زمان اضطراری اکثر موافقند که دریافت سریع کمک در مواقع ضروری مهمترین مزیت بهترین ردیاب خودرو است. در صورت گیر افتادن یا تصادف با دستگاه ردیابی خودرو، می توانید به پرسنل اورژانس محل اقامت خود را اطلاع دهید. این امر به ویژه در صورتی که در منطقه ای ناآشنا هستید بسیار مهم است. نظارت بر نوجوانان در هنگام رانندگی والدین رانندگان نوجوان اغلب نگران ایمنی فرزندان خود در پشت فرمان هستند. نداشتن تجربه رانندگی و احتمال بیشتر برای سرعت غیر مجاز برخی از عواملی هستند که تصادفات رانندگی را عامل اصلی مرگ و میر نوجوانان می کند یا ممکن است تعجب کنید که اگر دیر به خانه باز می گردند کجا هستند. بهترین ردیاب خودرو با ریموت دزدگیر که آمار سفر را نیز ارائه می دهد می تواند به والدین در نظارت بر رانندگی و رفع مشکلات مربوط به نوجوانان کمک کند.

کنترل خودروی سرقت شده

روزانه وسیله نقلیه زیادی سرقت می شود. در بسیاری از موارد سارقان خودرو حتی مجبور نیستند خودرویی را به داخل سیم کشی کرده یا سیم داغ کنند. مالکان کلیدها یا دستگیره خود را در داخل خانه گذاشته و وسیله نقلیه خود را به یک هدف آسان تبدیل می کنند. با استفاده از بهترین ردیاب خودرو با ریموت دزدگیر می توانید موقعیت خودروی خود را در اختیار نیروی انتظامی قرار دهید و احتمال بازگشت آن را پس از سرقت افزایش دهید. دریافت اطلاعات سفر بهترین ردیاب خودرو ، اطلاعات مربوط به سفر را برای شما ارائه می دهند. به عنوان مثال اطلاعاتی در مورد تاریخ و زمان شروع سفر، مسافتی که توسط خودروی شما پیموده شده است و حتی سرعت را به شما اطلاع می دهد. حتی عادت های بالقوه غیر ایمن مانند ترمز شدید یا شتاب سریع را ردیابی می کند. این اطلاعات مفید می تواند به شما در مورد عادات رانندگی خود یا اعضای خانواده بینش دهد. بیشتر بخوانید : مزایای ردیاب خودرو بهترین ردیاب ماهواره ای خودرو

چه کسانی باید از دستگاه ردیاب خودرو استفاده کنند؟

به کار بردن این دستگاه در خودرو به حدی کاربردی و ضروری است که همه ی صاحب ماشین ها باید از آن استفاده کنند اما خب این میزان اهمیت برای کسانی که ماشین خود را در مناطق نا امن ، جاهای شلوغ و… پارک می کنند ، بیشتر است. هنگامی که ردیاب نصب شود ، خیال خود را راحت می کند و دیگر اضطرابی نخواهد داشت. همچنین استفاده از دستگاه ردیاب در ماشین های تشریفاتی و اداری بسیار ضروری است تا در صورت هر گونه مشکل احتمالی ، خیلی سریع پنل آن را بررسی کرد.
ردیاب خودرو چگونه نصب می شود؟
هرچه ردیاب شما امکانات بیشتری داشته باشد، نصب آن پیچیده تر خواهد بود. اما اصلا نگران نصب آن نباشید چرا که همراه هر ردیابی یک نقشه راهنما جهت نصب وجود دارد. نصب ردیاب ها بسیار شبیه به نصب دزدگیر ها است. اگر با استفاده از نقشه هم نمی توانید آن را نصب کنید این کار را به نصاب دزدگیر خودرو بسپارید. بعضی شرکت ها پشتیبانی نصب نیز دارند و خودشان برایتان ردیاب را نصب می کنند. بیشتر بخوانید : آموزش نصب ردیاب خودرو

کلام آخر

ردیاب خودرو با کیفیت قطعه کوچکی است که در وسایل نقلیه سبک و سنگین کاربرد دارد. وظیفه این قطعه حفظ امنیت خودرو است. نصب و استفاده از این وسیله راحت است. باتوجه به کاربردتان و بودجه ای که دارید ردیاب مناسبی تهیه کنید. ردیاب را از شرکت معتبر با پشتیبانی چشم دوم خریداری کنید.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare